Ana Sayfa Gündem Denizli Bozkurt Kadın Cezaevi’nde İsyan! Yaralılar Var

Denizli Bozkurt Kadın Cezaevi’nde İsyan! Yaralılar Var

Denizli Valiliği'nden gelen açıklamalar gündeme bomba gibi düştü! Kentin Bozkurt ilçesinde yer alan Kadın Cezaevi'nde meydana gelen isyan sonrası yaralıların olduğu öğrenildi.

794
0
Paylaş

Denizli şehrinin Bozkurt ilçesinde bulunan Açık Kadın Cezaevin’de isyan çıktığı bilgisi paylaşıldı. Çıkan isyan sonucunda ise yaralıların ve rehinlerin olduğu açıklamaları gündemde büyük gerginlik yarattı. Denizli Valiliği’nden aktarılan son gelişmelere göre ise cezaevi gardiyanlarından ikisinin halen rehin bulunduğu bilgisi kesinleşti. Mahkumlar ile güvenlik güçleri arasında çıkan arbedede ise yaralıların olduğu öğrenildi.

5 GARDİYANI REHİN ALDILAR

Çocuk mahkumlar arasında çıkan tartışmaya gardiyanların müdahale etmesi sonucu kurumda büyük gerginlik yaşandı. Gardiyanları rehin alan mahkumların elinden kurtulan 3 gardiyanın olduğu açıklandı. Valilikten gelen bilgilere göre çocuk mahkumlar ile infaz koruma memurları arasında bir tartışma yaşandı. Gergin sürecin sonunda ise güvenlik güçlerinin olayı kontrol altına aldığı da valilik tarafından beyan edildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here