Ana Sayfa Gündem Deniz Baykal Yoğun Bakıma Alındı! Deniz Baykal Son Sağlık Durumu Nasıl Doktor...

Deniz Baykal Yoğun Bakıma Alındı! Deniz Baykal Son Sağlık Durumu Nasıl Doktor Açıklaması

Cumhuriyet Halk Partisi Eski Genel Başkanı Deniz Baykal Ateşlenerek hastahaneye kaldırıldı.

761
0
Paylaş

Cumhuriyet Halk Partisi Eski Parti Lideri Antalya Milletvekili Deniz Baykal rahatsızlanarak hastahaneye kaldırıldı. Deniz Baykal’ın Fransa gezisi sonrası ateşi yükselen Deniz Baykal hastahaneye kaldırıldı.

Deniz Baykal’ın önemli birşeyi olmadığını öğrendik, kendisi üst solunum yolu enfeksiyonu geçirmiş ve yoğun bakıma alınmış.

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi’ne götürülen Deniz Baykal üst solunum yolu enfeksiyonu geçiriyor ve gözlem altında tutuluyor. Yoğun bakıma alınmasının sebebi ise tedbir amacıyla olduğu öğrenildi. 

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Ateş durum hakkında açıklamada bulunarak; Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın sağlık durumu ile alakalı ”Hayati tehlkikesi yok. tedavisi devam edecek, doktorlar gözlem altında tutuyor. Sanırım kısa sürede sağlığına kavuşur” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Ateş hastahaneye gelerek burada gazetecilere açıklamada bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın üst solunum yolları enfeksiyonu nedeniyle hastahaneye geliyor burda damar tıkanıklığı olduğuda fark ediliyor. Tıkanıklığı açmak için anjiyo yapılan Deniz Baykal’ın kapalı olan damarları açılarak sağlığına kavuştu.

Bu tıkanıklığında önemli birşey olmadığı ve hayati bir tehlikesinin olmadığı belirtiliyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın Fransa gezisinden Ankara’ya geldiğinde ateşlenerek hastahaneye kaldırılıyor. 

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın oğlu Hacettepe Üniversitesi Hastahanesinde doktor olarak çalışan Prof. Dr. Ataç Baykal’da babasının yanında.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın durumunu öğrenmek için aradı ve bilgi aldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konu ile alakalı bilgi almak adına Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş’i telefon ile bu sabah aradı.  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın durumunu yakından takip ederek Prof. Dr. Erkan İbiş ile görüşüyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here