Ana Sayfa Gündem Ayı Paddington 2 Ne Zaman Vizyona Girecek! Tarihi Belli Oldu

Ayı Paddington 2 Ne Zaman Vizyona Girecek! Tarihi Belli Oldu

Kimileri tarafından sevilen kimileri tarafındansa hiç sevilmeyen Ayı Paddington yapımcısına oldukça iyi bir kazanç sağlamıştı. Devam filminin ne zaman vizyona gireceğiyse büyük merak konusu.

501
0
Paylaş

Ayı Paddington izleyenleri ikiye bölmüş, seveni çok sevmiş, sevmeyeni ise hiç hoşlanmamıştı. Ancak yapımcısına hedeflenen kazancı getirmiş olacak ki devam filminin geleceği bilgisi paylaşıldı.

Filmin Detayları

Devam filminin yönetmen koltuğunda tıpkı ilk filmde olduğu gibi yine Paul King oturuyor. Kendisinin daha önce bu tarz filmler yönetmekle ilgili tecrübeleri de var. Film bekleceği üzre aile ve komedi türünde olacak. İngiltere ve Fransa ortak yapımı olan devam filminde oyuncu kadrosunda da büyük değişiklikler yok gibi görünse de, ilk filmde izlediğimiz Nicole Kidman devam filminde yer almıyor. Bir başka değişiklikse filmde yeni bir isim: Hugh Grant.  Ana karekter Paddington ikinci filmde de Mr. & Mrs. Brown’un evinde yaşamaya devam ediyor ancak bu kez Paddington’u bu kez halk tarafından tanınan ve çok sevilen bir halde izleyeceğiz. Ekrana yansıyacak olan hikayenin konusu ise, Paddington’un teyzesi Lucy’nin 100. yaş günü için en güzel hediyeyi almaya çalışırken giriştiği maceralar olacak. Filmi merak içinde bekleyenler için şu ana dek 3 adet fragman yayınlandı. Filmin dağıtımcısı Mars Dağıtım. Senaryosunu Paul King ve Simon Fanaby’nin ortak yazdığı filmin yapımcılığını Harry Potter serisinde de duyduğumuz David Heyman üstlenmiş.

İlk Filme Gelen Yorumlar

İlk film birden fazla çeşitli organizasyonda 6 adaylık ile, 2 ödül kazanmıştı. IMDB notu ise 10 üzerinden 7,2. Genel anlamda IMDB için ortalama bir puan olarak görünse de kendi alanında fena bir ortalama sayılmaz. Devam filminin gerek gişede, gerek notlandırmada ilk filmi yakalayıp yakalayamayacağı sinema severler arasında büyük merak konusu.

Ayı Paddington 2 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Filmin şimdiye dek 3 fragmanı yayınlandı. Aynı zamanda intenete filmden oldukça çok sayıda görsel düştü. Vizyon tarihi ise 24 Kasım 2017 olarak açıklandı. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here