Paylaş

İnsanlar ek gelir elde etmek için intenet aracılığı ile kolay para kazanmanın yollarını aramaya devam ediyor. Anket doldurarak para kazanma yöntemi günümüzde para kazanmanın en popüler yollarından birisi. Ancak kullanıcıların bu konuda bu yöntemin gerçek olup olmadığını merak ediyor.

Anket Doldurarak Para Kazanma

Anket doldurarak para kazanmak mümkün ancak hangi sitelerin güvenilir olduğunun bilinmesi gerekiyor. Bu konuda genelde Google, Napolyon, Toluna, İpsos, Myiyo gibi kurumlar tercih ediliyor. Hiçbir zaman sınırının bulunmaması bu para kazanma seçeneğini de insanlar için cazip hale getiriyor. Bu yöntem ile birden fazla anket sitesine üye olarak bu sitelerin anketlerini doldurup gelen ödülleri paraya dönüştürerek para kazanmak mümkün.

Siteler Ne Kadar Kazandırıyor?

Ücret miktarı siteden siteye farklılık gösterse de genellikle günlük en az 3 Dolar, aylık ise yaklaşık 90 Dolar miktarında kazanç elde edilebilir. Anket başına genellikle 300 ile 1000 arasında ödül puanları verilir. Bu puanlar da 1 ile 4 Dolar civarında oluyor. Fakat bazı siteler ücret yerine hediye kuponları, ücretsiz ürünler verebiliyor. Birden fazla intenet sitesine kayıt olmak bu gelirin aylık 2000 Dolar’a kadar çıkmasını sağlayabilir. İşte anket doldurarak gelir elde etmenin bazı önemli detayları:

–  Birden fazla siteye kayıt olunmalı

–  Her anketin ayrım yapılmaksızın tamamlanmalı

–  E-postaları sürekli kontrol ederek anketlerin gözden kaçması engellenmeli

–  Profil anketleri sık sık güncellenmeli

–  Anketin tamamen tamamlandığından emin olunmalı.

En Çok Tercih Edilen Siteler

Anket doldurarak gelir elde etmenin en önemli kuralı sitelerin güvenilir olmasıdır. Birçok kurum da bu alanda tercih ediliyor. İşte o sitelerden bazıları:

 

– Mobrog

– Google Ödüllü Anketler

– Inboxpounds

– Swagbuck

– Havucum

– Survey Pago

– Yougov

– MindMover

– Market Agent

– Onepoll

– Triaba

– Fikir Pazarı

– Toluna

– Surveybods

– Hiving

– Popuslive

– New Vista Live

– ı-say

– Jtnpanel

– Inboxdollars

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here