Ana Sayfa Gündem Adana’da Büyük Skandal Uyuşturucu Satıcısı Öğretmen Çıktı!

Adana’da Büyük Skandal Uyuşturucu Satıcısı Öğretmen Çıktı!

Yine Adana yine akıl almaz bir olay. Uyuşturucu satıcısı Y.Y ' nin biz özel okulda öğretmenlik yaptığı ortaya çıktı.

605
0
Paylaş

Yine adana ve yine akıl almaz bir olay. Son zamanlarda uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonlar iyice arttırıldı. Sokaklarda, okullarda tahmin edebileceğimiz heryerde bu torbacılara uyuşturucu satıcılarına ulaşılabiliyor. 

Artık bu illet ulaşılmaz değil. İlkoluldaki çocukların bile ellerinde görür olduk. Buda neden oluyor içimizde öğretmen dediğimiz bilgi, eğitim, güzel ahlak verir dediğimiz, velilerin güveneceği tek kişi olan öğretmen bile torbacı olduysa artık çocuklarımızı gerçekten iyi takip etmeliyiz. Yalnız çocuklarımızı da değil çocuğumuzun çevresinde ki herkes bu torbacılık işini yapıyor olabilir gözlerinizi dört açmanız gereken bir dönem yaşıyoruz.

Adana Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şuçlarla Mücadele Şube ekipleri sokakta uyuşturucu satanlara evlerinde baskın yaptı. Bu baskını şafak vaktinde evleri belirlenen kişilerin direk evlerine baskın şeklinde yapıldı.Narkotik Şuçlarla Mücadele Şubesi ekipleri evlerini bastıkları kişilerin evlerinden 29 kilo esrar, 1 adet tüfek ele geçirdi. Gerçekleştirilen bu operasyonda 11 kişi gözaltına alındı. Bu 11 kişinin içinde birde öğretmen var. 

Polis uyuşturucu satıcılarına baskın yapmak ve onları teknik takiple izlemek için savcılıktan izin almıştı. Alınan bu izinle teknik ve fiziki takip başladı bu takibin sonunda bir kişinin özel okulda öğretmenlik yaptığı anlaşıldı. 32 yaşında ki Y.Y. Adana’ da özel bir okulda çalışmaktaydı olayların duyulması üzerine okuldan uzaklaştırma alan Y.Y umarız ki bir daha bu mesleği yaparak bu mesleğin adını böyle çirkin bir olayla kirletmez. Yapılan bu baskınlar Adana’nın Gülbahçe ilçesinde yapıldı. Gözaltına alınan zanlılar ifadelerinin alınmasının ardından sağlık kontrolünden geçirilip, adliyeye sevk edildi.

 Akıllara gelen soru ise şu acaba öğretmen Y.Y Adana’da öğretmenlik yaptığı okulda herhangi bir çocuğa uyuşturucu sattı mı ? Ülkemizde özellikle Adana’da olmıcak bir olay değil, umarız ki böyle olaylar bir daha yaşanmasın ve insanlar güven içinde yaşasın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here