Paylaş

A101 market haftanın belli günlerinde müşterileri memnun edecek birçok ürünü indirimli fiyatlarla satışa sunuyor. İndirim günlerini yakından takip eden vatandaşlar bayram haftasında A101’e gelecek olan aktüel ürünleri araştırmaya başladı. Peki 22 Temmuz günü A101 marketlere hangi ürünler gelecek?

22 Temmuz 2021 Perşembe günü A101 market aktüel ürünler kataloğu

Bayram haftasında müşterilere hizmet vermeye devam eden A101 market, aktüel ürünler kataloğunu yayınladı. İndirimli ürünler kataloğunun yayınlanmasının ardından birçok kişi bu hafta satışa sunulacak olan ürünleri araştırmaya başladı. İşte haftanın ürünleri…

A101 22 Temmuz aktüel ürünler

A101 marketlerde bu hafta televizyondan cep telefonuna, buzdolabından fırına yüzlerce indirimli ürün müşterileri bekliyor. 22 Temmuz günü A101 marketlere gelecek olan ürünler arasından; Toshiba, Hı-Level ve Onvo marka LED TV, Piranha tablet, akıllı saat, kulaklık ve vantilatör, Reeder cep telefonu, SEG marka buzdolabı ve fırın, Robot Roomba robot süpürge, Arzum Tost makinesi, Sinbo vantilatör, Kiwi mutfak aletler, iç çamaşırları, nevresim takımları, tencere setleri ve saklama kapları, kahvaltı setleri, tabak ve bardak takımları, yer sofrası, akülü araba, oyuncak çeşitleri, scooter, kaykay, temizlik malzemeleri, banyo ürünleri, toka çeşitleri, bahçe araç gereçleri, tamir takımları dikkat çekiyor. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here