Paylaş

Astroloji meraklılarının yakından takip ettiği burç yorumlarını siz değerli okuyucularımız için haberimizde veriyoruz.

Koç burcu: farklı hünerlerini gösterebileceğin bir gündesin. Değişik iş kapıları aralanıyor. Kariyerinde istediğin başarıyı bugün yakalayacaksın. Pazartesi günün keyif içinde geçecek. Şansın bol olsun. 

Boğa burcu: evde yolunda gitmeyen bir takım şeyler yaşayacaksın ama moralini bozma. İnsanoğlunun yaptığı her şey bozulmaya mahkumdur. Yenisini alırısın ya da bir şekilde eksikliği giderilir. Üzülme, evdeki dostlarınla iyi zaman geçir ve onların neye ihtiyacı var anlamaya çalış. 

İkizler burcu: tatile ve dinlenmeye ihtiyacın var. Buna ayıracak pek bütçen yok ama kendi tasarladığın yöntemle tatili ucuza getirmenin yolunu bulacaksın. Dinlenmeye ihtiyacın var manen ve bedenen.

Yengeç burcu: hayatında varolan sorunlar üzerine özellikle arkadaş çevrene açıklacaksın. Olgunlukla karşılayacaklarını umuyoruz. Durumu ve karmaşayı güzelce anlatırsan, yardımcı olacaklarını düşünüyoruz. İş sende bitiyor.

Aslan burcu: evde geçireceğin zamanda ev için değişikilikler düşünmeye devam edeceksin. Belki bir odayı yeniden düzenleyebilir ya da başka bir yeri yeniden değiştirebilirsin. Zevkli olduğun için sen her şeyin üstesinden gelirsin. 

Başak burcu: bekar olmanın verdiği güzellikle kalbin bugün yeniden çarpabilir. Evli başaklarda aileleriyle huzurlu bir gün geçirecek. 

Terazi burcu: ilişkinizde yolunda gitmeyen bir şeyler var. Eski defterleri açıp kendinizi üzmeye gerek yok. Her şeyi konuşarak halledebilirsiniz. Bu şekilde ilişkiniz güzel adımlarla gelişecek. 

Akrep burcu: bugün hareketli bir günündesin. Haftanın başı olduğu içinde yoğun geçen bir tempoya sahipsin. Acele etmeden yavaş yavaş işlerini hallet, yoksa yaptığın işlerden ötürü canın yanabilir.

Yay burcu: yoğun bir çalışmanın ardından seni takip eden birileri iş yaşamında nasıl sistemetikçalıştığını görerek sana iş teklifinde bulunacak. Yeni teklifler ve yeni iş arkadaşları, ortam ve en önemlisi maddi getirisini düşenerek hareket ettiğinde epey kazançlı olacaksın. 

Oğlak burcu: sevgilinle alakalı alacağın kararlar olacak. Nasıl gelişeceği yönünde pek bir bilgimiz yok ama sen kararlı ve sakinliğini korur yönde ilerle. Bu şekilde düşünceni geliştir ve ona da zaman tanı. 

Kova burcu: bugün yalnız geçirmek istemiyorsun anladığımız kadarıyla dolu dolu bir gün için dışarı çık ve hava al belki bir yürüyüşiyi gelebilir. Ailenle ya da sevdiğin dostlarınla geçireceğin kaliteli zaman dilimi senin için çok önemli olacak.

Balık burcu: aile ya da akrabalarınızla geçireceğiniz zaman sizin için çok iyi olacak. Ama akşam saatlerine doğru bir gerginlik çıkabilir özellikle sevgilinle yaşayacağın karmaşa seni üzebilir. Dikkat ve kimsenin seni üzmesine fırsat verme. 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here