Paylaş

Ülkemizde devam eden koronavirüs salgını sürecinde pek çok banka müşterilerine dijital yollardan hizmet vermeye devam ediyor. Birçok işlemi bankaların mobil uygulamaları, intenet bankacılığı veya çağrı merkezlerinden yapılabilir bir hal yaşanırken artık kredilere başvurularda şubeye gitmeye gerek kalmıyor.

QNB Finansbank da bu yeniliğe uyarak müşterilerin şubeye gitmelerine gerek kalmadan kredi başvurularını kabul ediyor. Finansbank, yeni kredi kampanyası ile nakit ihtiyacı olan vatandaşlara tek tuşla 75 bin TL’ye kadar kredi fırsatı sunuyor.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi

QNB Finansbank müşterilerine mobil uygulama, intenet bankacılığı ya da çağrı merkezi üzerinden yapılan başvurulara 75 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veriyor. Ayrıca kredide 36 ay vade ve yüzde 1,39 faiz oranı uygulanıyor.

QNB Finanbank’tan kredi almak isteyen kişilerin yapması gerekenler şöyle;.

-QNB Finansbank’ta hesabınız varsa “Hemen Başvur” butonuna tıklayabilir, başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz.

-QNB Finansbank müşterileriyseniz 0850 220 8 573 numaralı Alo Kredi hattını arayarak 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

-.TC Kimlik numaranızı 5030’a SMS atarak anında başvuruda bulunabilirsiniz.

-QNB Finansbank’ın kredi uygulaması olan KrediGo’yu indirerek, saniyeler içinde başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

QNB Finansbank’tan alınan 75 bin TL ihtiyaç kredisi yüzde 1,39 faiz oranıyla birlikte ve 36 ay vadeyle aylık ödemesi 2 bin 788 TL olur. 36 vade sonunda ise toplam 100 bin 364 TL ödemiş olursunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here