Ana Sayfa Ekonomi İş Bankası Müşterilerine Türk Hava Yolları ile Ucuz Uçak Bileti Kampanyası

İş Bankası Müşterilerine Türk Hava Yolları ile Ucuz Uçak Bileti Kampanyası

Türk Hava Yolları ve İş Bankası güçlerini birleştirdi, İş bankası müşterileri kolayca uçmanın tadını çıkaracak. Kampanya kapsamında neler var ? Detaylar haberimizde.

2512
0
Paylaş

Dünyanın en büyük havacılık şirketlerinden olan Türk Hava Yolları tüm dünyada gösterdiği faaliyetlere devam ediyor. THY’nin Markalaşma konusunda bir çok reklam filminde ünlü sporcular, film yıldızları hatta direkt olarak filmlerle çalıştığı biliniyor. Birçok spor takımına ve organizasyonuna da sponsor olup hem kendi marka değerini yükselten hem de sponsor olduğu kulüplere ve organizasyonlara katkıda bulunan THY müşterileri için de çalışmaya devam ediyor. Filosuna kattığı yeni uçaklarıyla son dönemde müşterilerinin takdirini kazanan Türk Havayolları bilet alış verişi konusunda da ülkemizde önde gelen markalar arasındaki yerini koruyor. Müşterilerine sunduğu imkanlarla THY, insanların bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor.

Türkiye’nin en büyük bankalarından olan Türkiye İş Bankası da müşterilerine sunduğu imkanlarla birçok bankadan önde olduğu aşikar. Son dönemlerde girişimlerde bulunan İş Bankası ve Türk Hava Yolları, müşterilerinin kolaylıkla bilet ödemelerini gerçekleştirebileceği bir sistem ile insanların karşısına çıktı. 

ÖDE VE UÇ NEDİR ? 

Pek çok banka ve hava yolu şirketi uçak bileti kredi kartı kampanyaları sunmaktadır. Çeşitli taksit imkanlarıyla müşterilerine hizmet etmeye çalışan bu bankaların bazıları banka kartı ile işlem yaptırmamaktadır.

Banka kartıyla uçak bileti alınır mı diye merak eden bir çok insana çare olan öde ve uç Türk Hava Yolları ve İş Bankası birlikteliğiyle ortaya çıkmış bir kampanya. İntenetten uçak bileti alırken genellikle kredi kartları üzerinden işlem yapılmaktadır. Hava yolu şirketlerinin kendi intenet sitelerinden veya aracı sitelerden alınan biletler kredi kartı üzerinden bilet satışı gerçekleştirmektedir. 

İş Bankası ve Türk Hava Yolları kampanyası olan öde ve uç ile birlikte ise biletinizi banka kartınız üzerinden kolaylıkla alabilirsiniz. 

NASIL KULLANABİLİRİM ? 

Öncelikle biletinizin Türk hava yolları’nın kendi intenet sitesi üzerinden rezervasyonunu yapmanız gerekmektedir. Başka bir aracı site aracılığıyla yaptığınız rezervasyonlar öde ve uç kampanyası dışında kalmaktadır. Daha sonra İş Bankası’nın intenet bankacılığı veya mobil bankacılığını kullanarak THY ile uç ve öde seçeneğine tıklayarak rezervasyon sırasında aldığınız PNR kodu ile giriş yapmalısınız. Ardından biletinizi banka hesabınızdan ödeyerek uçuşa hazır hale geleceksiniz. 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here