Ana Sayfa Ekonomi Faizsiz Taşıt Kredisi Banka Kampanyaları Mart 2017

Faizsiz Taşıt Kredisi Banka Kampanyaları Mart 2017

Araba almak isteyenler ve kredi kullanmak isteyenler faizsiz taşıt kredisi için araştırmalarını yoğunlaştırıyor. 2017 Mart ayı içerisinde banka faiz oranları...

463
0
Paylaş

Taşıt sahibi olmak için hazır parası olmayanlar mecburen bankaların yolunu tutuyorlar. taşıt kredisi kullanmak için bazı prosödürleri uygulmak zorundalar. Peki, faizsiz taşıt kredisi kullanmak için hangi yollar ilenmelidir. Faizsiz taşıt kredisi kullanmak için sıfır araçlar veya 7 yaşına kadar olan araçlar için bu  taşıt kredileri kullanılabilir. 
Kredi kullanarak taşıt sahibi olmak isteyen vatandaş ban ka baka gezip en uygun olanı seçmeye çalışır.  Bankaların banka faiz oranları çekilecek tutura üzerinde önemli bir paya sahiptir. Kolay taşıt kredisi çekmek için bazı önemli yollar izlenmelidir.. Öncelikle krediyi çeken kişinin kredi puanının iiy olması gerekir. Kullanılacak kredinin geri ödemesi için aylık gelirin belli seviyelerde olması şartı aranır.  

Hangi bankada oranlar nasıl;

Vakıfbank %1,15   715,70 TL
Halkbank  %1,15    715,70 TL
Ziraat Bankası %1,19    723,14 TL
Garanti Bankası  %1,29  741,92 TL
Deniz Bank         %1,31  745,71 TL olarak bir kaç bankanın faiz oranları ve ödeme tutarları gösterilmiştir.     
 Ancak faizsiz kredi ile araba almanız da mümkün. Bazı islami şartlara uyan bankalar faiz olayına pek sıcak bakmadıkalrından dolayı faizsiz kredi almanız mümkün olacaktır.  İŞte bu bankalar;Albaraka Türk, Kuveyt Türk, Türkiye finans, Ziraat ve Vakıf Katılım Bankası gibi bankalardan faizsiz kredi çekme şansınız vardır. 
 

Kefilsiz Uygun Faizli Araç Kredisi Veren Bankalar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here