Paylaş

Kampanyanın detayları

18 ve 31 Mayıs tarihleri aralığında geçerli olan CarrefourSA mağazaları ile carrefoursa.com adresinden farklı günler ile tek seferde yapılacak 2 kere 250 TL ile üstü alışverişlerde 50 TL chip-para kazanılıyor. Chip-para hediyesi, kampanya şartlarının yerine getirilmesi sonrasında o an yüklenecek ve 15 Haziran 2021 tarihine dek CarrefourSA mağazaları ile intenet adresinde kullanılabilecek. Bu tarihe dek kullanılmamış olan chip-paralar sonradan bütün Axess üyesi olan işyerlerinde kullanılabilecek.

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcama öncesinde Akbank sisteminde kaydı olan cep telefonu numarası ile “BAHAR” yazarak 4566’ya SMS gönderip kayıt işlemi yapılıyor. Gönderilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşması ve Akbank tarafından “kayıt oldunuz” bilgisinin kişiye iletilmesi sonrasında kampanyaya katılım sağlanmış olunuyor. Kampanyaya katılmak için yollanan SMS”ler; operatörlerin kendi tarifelerinden ücretlendiriliyor. Axess Mobil’den kampanyaya katılım sağlamak için harcama yapmadan önce “Hemen Katıl” seçeneğini seçmek gerekiyor. Kampanyadaki profil alanında yer alan “Kampanyalarınız” başlığının altında görünmesi sonrasında kampanyaya katılım sağlanmış oluyor.

Axess, Wings, Free, Neo ile Akbank Kartla bu kartlara bağlı olan ek kartlar ile sanal kartların tamamı kampanyanın içeriğinde yer alıyor. Bank O’Card Axess ile Ticari kartlar puan kampanyası dahilinde değil.

Chip-para kampanyası müşteri bazlıdır. Bir müşteri asıl ve ek kartlarıyla yapacakları harcamaların toplamından kampanyadan 1 seferde en çok 50 TL chip-para kazanabiliyor. Kazanılmış olan ödülün miktarı, müşterinin kampanya dahilinde gerçekleştirdiği harcamasını yaptığı kartına eklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ile chip-parayla gerçekleştirilen alışverişler kampanya dahilinde değil. İptal ya da iadelerde yüklenmiş olan chip-para iade olarak alınır. Çhip-paranın kullanılması durumunda ekstreye borç yansıtılır.

Axess Mobil ya da SMS’le kaydını yaptırmayanların harcamalarını kampanya dahiline alınmayacak.

Kampanya dahilinde mağazalarda yapılan harcamaların Akbank Axess POS uygulaması yüklü terminalinden gerçekleştirilmesi gerekiyor. Chippin kasaları veya uygulamasından gerçekleştirilen işlemler kampanya dahilinde değil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here