Paylaş

Carrefoursa marketler online markete özel kampanyasını duyurdu. 250 TL ve üzeri alışveriş harcamalarına ek 30 TL indirim fırsatı olacak. 

Kampanya 21-22 Mayıs 2021 tarihlerinde geçerli!

Online market için www.carrefoursa.com intenet sitesi adresinden girilirken aynı zamanda CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından girerek kampanyadan faydalanabilirsiniz. 

Kampanyadan faydalanmak istiyorsanız eğer 250 TL ve üzeri alışverişinizi tamamladıktan sonra SEPET kodunu sipariş verirken ödeme adımında ‘Sipariş Özeti’ kutusu altında indirim kodundan faydalanabilirsiniz.

 Kodlar her müşteri için tek kullanımlık olmaktadır. Market kampanya için herhangi bir durdurma, sona erdime veya değişiklik gibi hakları saklı tutmaktadır.

Aynı zamanda indiirm kuponları C-Club kart kullanıcıları için geçerli olmamaktadır. 18 yaş altı kişiler katılamaz. Aynı zamanda müşteriler Ramazan Kolisi, Elektronik ürün, Dijital Kart, Beyaz Eşya ve Elektrikli Ev Aletleri, Fotokopi Kağıdı, Kargo Bedava Ürünler, Altın ve Alışveriş Poşeti siparişleri gibi ürünleri kullanılamaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here