Ana Sayfa Ekonomi 20 Yıl Vadeli Konut Kredisi Veren Bankalar

20 Yıl Vadeli Konut Kredisi Veren Bankalar

Kampanya Başladı!.. 20 Yıl Vadeli Konut Kredisi Veren Bankalar , 240 ay vade ile kolayca konut sahibi olmanızı sağlıyor.

3672
0
Paylaş

20 yıl vade ile konut kredisi verilirken 240 ay kredi ile alacağınız evin ödemelerini yapabiliyorsunuz. Emlak Konut projelerinde 20 yıl vade ile konut sahibi olabileceğini duyurmasından sonra, bu yönlü taleplerin çoğaldığı görüldü. Kampanya şeklinde vatandaşın daha rahat ödeme koşulları ile ev sahibi olmasını amaçlıyan Emlak konut, vakit kaybetmeden satışlarına da başladı.

Bursa, Ankara ve İstanbul gibi şehirlerde 240 ay vadeli olarak konut sahibi olmak isteyenler için kampanya öncelikle başlatıldı.

Temmuz ayları içinde başlayan Emlak Konut GYO konut kampanyasının 2. ayağıda şubat’ta başladı. Peşinat oranı %20 de %5’e düşürülürken, 240 ay vadeli yani 20 yıl ödemeli kampanya ile Türkiye de ilk kez böylesi bir uygulama başlamış oldu. Kampanyanın ilk gününde 750 ev satıldığı belirtiliyor. Kampanya 31 Mart’ta bitecek.

Konut projelerinde %20’lık bir bölümü bu kampanyaya ayrıldı. Kampanyaya dahil olan projeler İstanbul, Ankara, Konya, Denizli, Nevşehir ve Nigde’de olacak.

Emlak konut projelerinde 2 ay sürecek olan 20 yıl vadeli konut alımı projesine özel sektörden de destek geldi. Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Deneği ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Deneği’de projeye katılarak destek verme kararı aldı. Denekler, üye firmaları ile kampayaya katılırak vade uzatıp, faiz düşürülmesini sağladı.
Bu kampanya da 10 bankadan kredi çekebiliyorsunuz.

Emlak Konut GYO kampanyasında Akbank, Albaraka, Garanti bankası, Halkbankası, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Vakıf Katılım, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası 20 yıl vadeli konut kredisi için başvurabileceğiniz bankalar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here