Ana Sayfa Eğitim Bayburt Grup A.Ş. Üniversite Burs Başvurusu Duyurusu! (2017 – 2018)

Bayburt Grup A.Ş. Üniversite Burs Başvurusu Duyurusu! (2017 – 2018)

Bayburt Grup A.Ş. Üniversite öğrencilerine karşılıksız burs başvuru süresini uzattığını duyurdu.

683
0
Paylaş

Bayburt Grup A.Ş. örgün öğretim gören önlisans ve lisans öğrencilerine karşılıksız bur vermektedir. Bayburt Grup inşaat sektörü başta olmak üzere seracılık, akaryakıt, enerji gibi birçok alanda yatırım yapmaktadır. Bu yatırımlar vasıtasıyla ülkemizde okuyan gençleri desteklemek adına onlara karşılıksız burs vermektedir. Üniversite öğrencilerine verilen burs başvuruları şirketin web sayfası üzerinden yapılmaktadır. Burs başvuru süresinin Eylül ayında bitmesi gerekirken yapılan bir duyuruyla başvuru süresinin 18 Ekim 2017 Çarşamba gününe kadar uzatıldığı bildirildi. Bayburt Grup A.Ş. tarafından burs talep eden öğrenciler sisteme yükleyecekleri belgelerin taraflarca onaynalnmış belgeler olmasına dikkat etmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde öğrencilerin başvuruları geçersiz sayılacaktır. 

Bayburt Grup A.Ş. burs başvuru şartları şunlardır. T.C vatandaşı olmak, Türkiye’de yaşıyor olmak, örgün eğitim veren önlisan veya lisan programlarından birine kayıtlı olmak, başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup istenen belgeleri zamanında Bayburt Grup A.Ş ye teslim etmek, belgelerin eksiksiz ve kurumca onaylı olması aranan şartlar arasıdadır. Bayburt Grup A.Ş. de başvuru sırasında üniversite öğrencisinden hazırlamasını istediği belgeler ise şunlardır.

-Nüfus Müdürlüğünden bukuatlı nüfus kayıt öneği

-ÖSYM’nin sonuç belgesi

-Öğrenimine devam eden öğrencilerin okul tarafından onaylanmış öğrenci noy durum belgesi

-Ailesine ait gelir belgesi

-Başvuracak adayın kardeşi var ise onların okul öğrenci belgesi

-Eğer anne ile babası boşanmış ise mahkame kararı

-Eğer başvuruda bulunacak öğrencinin annesi, babası ya da kardeşi Bayburt Grupta A.Ş de çalışıyor ise bu durumu gösteren belge

-Ailenin güncel adresinin yer aldığı ikamet belgesi

-Şehit yakını ise birinci derece şehit yakını belgesi

Hazırlamış oldukları bu belgeleri Bayburt Grup A.Ş. ye başvuru süresine kadar teslim etmeleri gerekmektedir. Başvurular 5 eylül 2017 tarihinde başlayıp 18 Ekim 2017 Çarşamba gününe kadar devam edecektir. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here