Ana Sayfa Eğitim Açıköğretim Fakültesi Öğrencilerine Ücretsiz Yüzyüze Dersler Başladı

Açıköğretim Fakültesi Öğrencilerine Ücretsiz Yüzyüze Dersler Başladı

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerine yüz yüze eğitim geldi. Açıköğretim Fakültesi öğrencileri belirlenen merkezlere giderek dersleri yüz yüze alabilecek.

573
0
Paylaş

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim iktisat ve işletme fakültelerini kapsayaca yüz yüze eğitim geliyor. Anadolu Üniversitesi’ nin vermiş olduğu bu eğitimden  ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Güz Döneminde Yüzyüze Öğretim Yapılacak Dersler

1. Yarıyıl  MATEMATİK 1      GENEL MUHASEBE 1  İKTİSADA GİRİŞ 1 OSMANLI TÜRKÇESİNE GİRİŞ 1 İNGİLİZCE 1  ARAPÇA 1 

3. Yarıyıl    MİKRO İKTİSAT            İSTATİSTİK 1         ARAPÇA 3 

5. Yarıyıl     MALİYET MUHASEBESİ   FİNANSAL YÖNETİM 1      İNGİLİZCE 1 

7. Yarıyıl       DENETİM

Yukarıda yazdığımız dersler Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi yüz yüze eğitim derslerini oluşturmakta. Anadolu Üniversitesi bu derslerin eğitimini sayılı merkezlerde verecek.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından düzenlenen dersler 14 Ekimde başlayacak 12 Ocakta ise bitecek. 

Güz döneminde yüz yüze derslerin yapılacağı merkezler; Adana, Ankara( Gazi Üniversitesi – Beşevler – Ankara Üniversitesi-Cebeci), Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Edine, Elazığ, Erzurum, Eskişehir ( Anadolu Üniversitesi – Yunus Emre kampüsü ) İstanbul ( Marmara Üniversitesi – Göztepe ) İstanbul ( Marmara Üniversitesi – Maltepe ) , İstanbul ( Marmara Üniversitesi – Bahçelievler) İzmir ( Dokuz Eylül Üniversitesi – Buca ) . Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli,  Konya, Malatya, Manisa, Mersin, Muğla, Sakarya , Samsun, Şanlıurfa , Trabzon, Van, Zonguldak. Merkezlerinde yüz yüze eğitimlerini gerçekletirecek. 

Derslere katılmak isteyen öğrenciler Anadolu Üniversitesinin tüm kurallarına uymak zorundadır. Dersler yukarıda sayılı merkezlerde yapılıcaktır, Anadolu Üniversitesi yüz yüze eğitim dersleri bazı illerde üniversiteler bazı illerde ise açıköğretim bürolarında yapılıcaktır.

Bu dersler resmi tatil günleri, açıköğretim sınavlarının yapıldığı günler ve Bakanlar Kurulunun belirleyeceği herhangi bir tatil gününde yapılmayacaktır. Anadolu Üniversite yüz yüze eğitimi kapsamında öğrencilerden hiçbir ücret alınmayacaktır.

Anadolu  Üniversitesinin sunmuş olduğu yüz yüze eğitim fırsatı tüm açıköğretim fakültesi öğrencileri için büyük fırsat. Okuyarak anlamadıkları her dersi illerinde bulunan merkezlere gidereke dinleyebilirler. Dileriz ki bu uygulama bu seneye mahsuz olmaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here