Paylaş

Kanal D ekranlarının herkes tarafından sevilen ve beğenilen programı Gelinim Mutfakta’nın 4 Mayıs 2021 Salı günü kimin birinci olduğu ve hangi gelinin ne kadar puan aldığı merakla araştırılıyor.

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs 2021 günün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta’nın 4 Mayıs Salı günü birincisi belli oldu. Bugün çeyrek altını kimin aldığı ve puanlama sonucunda kimin birinci olduğuyla beraber Seda Sayan’ın bugün kime kaç puan verdiği merakla araştırılıyor. Gelinim Mutfakta’nın 4 Mayıs Salı günü puanları sonucunda günün birincisi olup çeyrek altını alan gelin net bir şekilde olmasa da büyük bir oranda kendini eleme potasına gitmekten kurtaracaktır. Bunun yanı sıra haftanın ilk bölümünde birinci olan eğer ki ikinci gün de birinci olarak çeyrek altını kazanabilirse, bu hafta bilezikler için oldukça iddialı gelinlerden birisi olacaktır. Bu hafta yarışmaya yeni katılan gelin olan Kardelen ilk gün adeta altınları kimseye kaptırmayacağını, artık kendisi geldiği için hiç kimsenin altın ve bilezik alamayacağını söylese de kendisi günün sonuncusu oldu. Kısacası ilk gün ortaya attığı iddiasını kanıtlayacak puanlar almayı başaramadı. Kardelen ilk günkü iddiasını her ne kadar sözlü olarak ortaya koysa da puanlama açısından oldukça kötü bir performans sergilediği için Kardelen’in ne yapıp edip 4 Mayıs Salı günü günün birincisi olup, çeyrek altını kazanması gerekiyor. Aksi halde Cuma günü eleme potasına düşebilir.

Gelinim Mutfakta son bölümünde Kardelen’in çok iyi performans sergilemesi beklenirken Esra yine ve yeniden en yüksek puanı almayı başardı. Seda ise tekrardan çeyrek altını Esra’ya kaptırdı. Bu hafta ilk bölümde yarışmaya katılan Kardelen’in baskıcı ve otoriter bir gelin olması, kaynanası Nuray hanımında sessiz ve sakin biri olmasından dolayı gelinin baskısı altında kaldığı gözler önüne geliyor. Bugün Fatma hanımla beraber konuşurken kaynana Nuray aynen şöyle dedi; “Dün getirmiştim. Kendi resmimi korkudan masaya koyamadım!” sözleri ile Nuray kaynana gelini Kardelen’in tepkisinden çok korkmasını dile getirdi. Fatma hanım ise Nuray kaynananın asla korkmamasını söyleyerek kolundan tutarak Kardelen’in masasına resmi koymaya gitseler de Kardelen kaynanası Nuray’ın resmini öfkeli bir şekilde masasından kaldırdı.

Kaynana Nuray gelini Kardelen’i ilk puanlamada bulamadı. Bugün 4 Mayıs 2021 Salı günü ekranlara gelen Gelinim Mutfakta puanları ile puanlaması sırasında kaynana Nuray eğer ki gelininin tabağını bulamazsa Kardelen’in ona karşı söyleyeceği sözler şimdiden merak konusu oldu.

Haftanın ikinci bölümünde yani bugün Gelinim Mutfakta’nın puanlaması sırasında en fazla puan alan gelin eğer ki Esra olursa, Esra bu hafta tekrardan bilezikleri almak için en güçlü aday olacaktır. Bu hafta son bölümde daha doğrusu bu haftanın ilk bölümünde

Fatma ve Nagehan kaynana gelinlerin tabaklarını bulup beş puan verdi. Bugün Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Salı puanlaması esnasında henüz gelinlerini bulamayan Nuray ve Yüksel kaynana bugün gelinlerinin tabaklarını bulmak için oldukça büyü bir çaba harcamak zorundalar.

Geçtiğimiz bölümlerde söylediği sözlerle birdenbire gündem konusu olan Kardelen yine bugün Gelinim Mutfakta 4 Mayıs puanlamasının sonucunda, günün kritiklerinde olmasıyla gündem olacak. Kardelen’in görümcesi yayına bağlanarak kaynanası Nuray’ı desteklediğini belirtecektir Bu sözleri duyan Kardelen ise stüdyoyu terk edecektir.

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Salı günü puan durumu ne oldu?

3 Mayıs 2021 tarihinde başlayan ve bugün Seda Sayan’ın vereceği 4 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması devam edecek olan yarışma programı 7 Mayıs Cuma günü son kaynananın puan vermesi ile bitecek. Haftanın final bölümünde verilecek olan 5 altın bileziği kazanmak isteyen gelinler ise bugün Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Salı Puanlaması sonucunda birinci olmak için gelinler bütün güçlerini kullanacaklar.

Seda Sayan haftanın ilk bölümünde Gönül’ün yapmış olduğu yemeği beğenerek ona 5 puan vermişti. Daha doğrusu tabağın hangi geline ait olduğunu bilmeyerek yorum yaparak, en yüksek puanı Gönül’ün tabağına verdi.

Esra son bölümde kazanmış olduğu çeyrek altını bugün yanı 4 Mayıs Salı günü de kazanabilmek için elinden gelenin en iyisini yaparak günün birincisi olup bugünde çeyrek altını alan gelin olabilmek için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs 2021 Salı günü puan tablosu!

4 Mayıs Salı günü

Seda Sayan’ın

gelinlere vermiş olduğu puanlar;

Seda

3

Esra

4

Gönül

5

Kardelen

1

Kaynana

Fatma’nın

 verdiği puanlar ise;

Seda

1

Esra: Fatma’nın gelini

3

Gönül

2

Kardelen

5

Kaynana

Yüksel’in

verdiği puanlar ise;

Seda

1

Esra

5

Gönül : Yüksel’in Gelini

4

Kardelen

3

Kaynana

Nagehan’ın

vermiş olduğu puanlar;

Seda: Nagehan’ın Gelini

4

Esra

2

Gönül

5

Kardelen

1

Kaynana

Nuray’ın

vermiş olduğu puanlar ise;

Seda

1

Esra

5

Gönül

1

Kardelen: Nuray’ın Gelini

1

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Salı toplam puan tablosu!

Seda

3

1

1

4

1

10

Esra

4

3

5

2

5

19

Gönül

5

2

4

5

1

17

Kardelen

1

5

3

1

1

11 (-2)

Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu (3-7 Mayıs)-Salı

Seda: 11+10= 21

Esra: 18+19= 37

Gönül: 16+17= 33

Kardelen: 4+9= 13 (Kesin elenecek)

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs 2021 Salı günü puanlama sonuçları!

4 Mayıs Salı günü Gelinim Mutfakta birincisi olan gelin: Esra

4 Mayıs Salı günü Gelinim Mutfakta çeyrek altını alan gelin: Esra

4 Mayıs Salı günü Gelinim Mutfakta sonuncusu olan gelin: Kardelen

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here