Ana Sayfa Dünya Amerikalı Bryant Johnson, 2048’den Geldiğimi Öne Sürdü, Uzaylılar Geliyor Dedi

Amerikalı Bryant Johnson, 2048’den Geldiğimi Öne Sürdü, Uzaylılar Geliyor Dedi

ABD'nin Wyoming Eyaleti'nde yaşayan Byrant Johnson adlı bir vatandaş, kendisini 2048'den uzaylıların gönderdiğini ve 2018'de uzaylıların geleceğini söyledi. Johnson, tutuklandı.

3585
0
Paylaş

Uzaylılar ile ilgili olarak yüzyıllardır devam eden araştırmalar ve çalışmalar çok ilginç detaylar ile gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Bu kapsamda başta NASA olmak üzere CIA’in de ilgili çalışmaları kurumların basın açıklamaları ve resmi belgeleri ile birlikte ortaya atılırken, çalışmalar iddialar ve projeler ile anılıyor. Bu alan ile ilgili olan ve bu konulara merak duyan kişiler ise çok derin araştırmalara kendilerini vermeye ve meraklarını gidermeye büyük ölçüde önem veriyorlar. Bahsettiğimiz husus ise bu haberimizde Amerika’nın Wyoming Eyaleti’nde yaşamakta olan Bryant Johnson’ın bu konuya olan aşırı takıntılı durumuna işaret ediyor. Bryant Johnson adlı bir vatandaş yaşadığı eyalette büyük gerilime sebep oldu. Johnson, Wyoming’de uzaylıların kendisini 2048’den gönderdiği söylemleri ile dikkat çekerken, belediye başkanı ile görüşmek istediğini söylemesi üzerine polisler Johnson’ı sakinleştirmek üzere yanına gitti. Johnson’un sarhoş olduğu bilgisi paylaşılırken, 2018’de uzaylıların dünyayı istila edeceğini söylediği belirtildi.

“GELECEKTEN GELİYORUM, 2018’E GİDECEKTİM”

Wyoming’de ortalığı ayağa kaldıran Brytan Johnson, 2048’den buraya uzaylılar tarafından gönderildiğini, aslında 2018’e gitmek istediğini ancakl 2017’ye geldiğini ve 2018’de dünyayı uzaylıların istila edeceğini söylediği, bir an önce buradan ayrılmamız gerekiyor dediği kaydedildi. Bryant’ın Belediye Başkanı ile görüşmek istediği öğrenilirken, Johnson’ın Facebook profilindeki resim ise dikkat çekti. Facebook profil resminde bir uzaylı görseli olduğu tespit edilen Johnson, polisler tarafından emniyet müdürlüğüne götürüldü. Polislerin sakinleştirmeye çalıştıkları Johnson’ın sarhoş olduğu ancak kendisini uzaylıların sarhoş ettiğini söylediği öğrenildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here